توجه توجه!

9 درصد سرنوشتت (رشته،دانشگاه و شهر قبولی) از این صفحه شروع می شه...

پس خوب دقت کن که با هم به بهترین شکل رقمش بزنیم...

#قافیه_رو_نباز

مباحث

سه مورد از مهمترین و کلیدی ترین مباحث فارسی 3 در قالب سه قسمت تدریس ویدئویی کوتاه

تعداد جلسات

3 جلسه ویدئویی

مدت زمان

مجموعا 2 ساعت

ضریب اهمیت

9 درصدِ سرنوشت (شهر، رشته و دانشگاه) در کنکور

هدیه

یک هدیه به ارزش 100 هزار تومان در پایان مینی دوره

مینی دوره رایگان امتحان نهایی ادبیات
#قافیه_رو_نباز

با طراح سوالات آزمون قلمچی

مدرس دوره:

سید علیرضا احمدی،  مسئول درس و طراح ادبیات عمومی و اختصاصی آزمون های کانون قلمچی، رتبه 41 کنکور و مدرس ده ها دوره آموزشی ادبیات کنکور

#قافیه_رو_نباز

چرا 9 درصد سرنوشت من ادبیاته؟!

عجیب ترین خبر تاریخ کنکور: اثر ادبیات در کنکور بعد از حذف عمومیا بیشتر شده… چرایی این مسئله رو نمی دونیم ولی قطعا اولین بار در تاریخ هستش که یک درسی سوالات مستقیمش داخل کنکور حذف میشه ولی در عین حال اثرش روی سرنوشت داوطلب ها افزایش پیدا می کنه… در این نوشته می خوایم با یک حساب و کتاب خیلی ساده بفهمیم چرا تاثیر درس فارسی ۳ روی سرنوشت شما(دانشگاه، رشته و شهر) نسبت به تمام نسل هایی قبلی، ۳۰ درصد افزایش پیدا کرده! مدارک مستند این نوشته جهت تایید اعتبار، در پایین هر بخش داخل همین متن آورده شده.

اثر امتحان نهایی ادبیات بعد از حذف دروس عمومی :


امتحانات نهایی از کنکور تیر ۱۴۰۲ ، چهل درصد تاثیر قطعی روی رتبه شما دارن. طبق جدول ضمیمه مصوبه ۳۲ شورای پذیرش دانشجو، ۲۱.۶۳ درصد از تاثیر نهایی ها متعلق به ادبیاته که با یک ضرب و تقسیم ساده میشه:

۸.۶% = ۴۰% × ۲۱.۶۳%


در ویدئوی پایین همین نوشته در ۳۰ ثانیه اثبات کردیم که اثر ادبیات زمانی که تست مستقیم در کنکور داشت ۶.۴ درصد بوده:

 

بله… امتحان های نهایی در سکوت خبری به یک باره قریب به ۹ درصد سرنوشت شما رو تشکیل می ده. واضح تر بگم: یک روز قراره بری سر جلسه امتحان نهایی ادبیات و ۹ درصد کنکورت رو رقم بزنی. هیچ کدوم از نسل های قبلی این حس رو تجربه نکردن. قبول دارم که حس عجیب و حتی ترسناکیه ولی به این فکر کن که هنوز اکثر رقبای شما حتی به این مسئله فکر هم نکردن. با یک برنامه ریزی خوب و یه تلاش قوی روی این امتحان می تونی عملا شهر و رشته و دانشگاه عوض کنی.

بهترین شروعش از همین مینی دوره هستش…

بزن رو دکمه پایین تا با هم شروع کنیم :)