خط مشی دوره های آموزشی ادبیات احمدی(سال 1403)

تعاریف

دوره آنلاین: کلاس های آموزشی بر بستر اسکای روم که برنامه مشخصی دارند و ویدئوی جلسات پس از جلسه در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. این دوره ها درسنامه دارند و به اقتضای موضوع، ممکن است آزمون آنلاین یا مجموعه تست اختصاصی نیز داشته باشند.

پکیج آموزشی: یک مجموعه شامل ویدئوی تدریس، درسنامه و مجموعه تست که بلافاصله پس از ثبت نام، کل محتوای این مجموعه در اختیار شرکت کننده قرار می گیرد.

همایش های آنلاین : یک الی چند جلسه کلاس چند ساعته آنلاین می باشد. ویدئوی جلسات پس از جلسه در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.ممکن است آزمون آنلاین یا مجموعه تست اختصاصی نیز داشته باشند.

مدت زمان دسترسی

پس از ثبت نام، دسترسی به محتوای دوره یا پکیج(ویدئوی جلسات، درسنامه ها و مجموعه سوالات) برای شرکت کننده، به مدت دو سال تحصیلی فراهم می باشد. به عنوان مثال دوره یا پکیجی که در سال تحصیلی 1404-1403 خریداری شده ، تا روز کنکور 1405 برای کاربر فعال می باشد.

انصراف از دوره

پس از پرداخت هزینه دوره امکان هیچ گونه بازگشت وجهی توسط مجموعه تحت هیچ شرایطی وجود ندارد.

رفع اشکال درسی

تعدادی از دوره های آنلاین گروه های رفع اشکال دارند. رفع اشکال توسط پشتیبانان اختصاصی هر دوره و بصورت روزانه انجام می شود. مدت فعالیت گروه های رفع اشکال تا آخرین جلسه هر دوره می باشد.